Jak się odkochać? I czy to jest łatwe?

  jak się odkochać?
  Podziel się:

  Jak się odkochać, zaraz po rozstaniu?

  Już mając naście lat można przeżyć pierwszą miłość. Niestety często bywa tak że, relacja ta kończy się rozstaniem i wspominamy to jako przykre doświadczenie. Z każdą kolejną nieudaną relacją można stać się bardziej nieufnym. Na pewno ta osoba która została porzucona, zastanawia się jak się  odkochać? Bo przecież początkowy ból po rozstaniu odchodzi, a na jego miejsce przychodzi przebaczenie i żal. Czasami mija czas a zakochany nadal wspomina, tęsknota po rozstaniu jest czymś bardzo trudnym i może trwać nawet miesiące. Trudno jest określić jaki kierunek obrać i wybrać ten jeden, uniwersalny sposób na to by zapomnieć o byłym. Ten problem dotyka zarówno oby płci jak i różnych grup wiekowych, przez nastolatków, po ludzi dojrzałych. Młode kobiety największy zawód miłosny przeżywają w związku z ta pierwszą miłością i zawsze pojawia się problem jak zapomnieć o chłopaku? W końcu pierwszej tak silnej relacji towarzyszą piękne wspomnienia, bo wszystko to czuję się i doświadcza po raz pierwszy. Zawsze będzie się czuło jakiś sentyment do tej osoby. Podobnie jest z mężczyznami. Zawsze jest to olbrzymi problem jak się odkochać kiedy smutek po rozstaniu jeszcze nie minął?

  Niespełniona miłość – jak się odkochać?

  Problemem jest nie tylko to jak przeżyć rozstanie. Być może nawet trudniejszą kwestią może być nieodwzajemniona miłość. Wiele razy zdarza się że, tamta druga osoba nawet nie wie że, ktoś przez nią cierpi. Może być tak że, w tej sytuacji przyjaźni się z osobą w której jest się zakochanym. Są dwie możliwości: albo silny bodziec, powodujący że, przestanie się myśleć tak pozytywnie o tej osobie albo zerwać kontakty i zapomnieć. Choć to nie jest takie proste, ale trzeba to zrobić. Przyjaciel może nie zwrócić uwagi na to że, ktoś się w nim podkochuję. Wtedy jest jeszcze trudniej bo zakochana osoba może patrzeć na związki, ślub, narodziny dzieci ukochanego i traci tym samym swoje najlepsze lata. Więc tu problemem jest to jak się odkochać? Jak w każdym innym przypadku ale aby wejść w nową relację i stworzyć szczęśliwy związek trzeba zapomnieć, o tej osobie w której jest się zakochanym. Tu “tęsknota po rozstaniu” może jednak przeważyć szale, ale trzeba być silnym i w tym wypadku pomyśleć o sobie, o swoim szczęściu i o tym by samemu sobie ułożyć życie.

  Czy istnieją sposoby na to jak się odkochać?

  Oczywiście, jak na wszystko. Jednak tu mowa o tak delikatnym, wrażliwych tematach, że ciężko jest myśleć schematycznie. Nawet nie powinno się tego robić, bo przecież każda osoba jest inna i potrzebuję innego bodźca by znaleźć sposób na to jak się odkochać. Ból po rozstaniu z partnerem może być różny, jedni cierpią bardziej, inni mniej. Każdy jednak musi znaleźć coś, co spowoduję że, ból po rozstaniu będzie mniejszy lub najlepiej zniknie całkowicie. Jak się odkochać i to jak przeżyć rozstanie to mogą być spokrewnione lub dwie różne kwestię. Zależy to też od tego jak długo trwała ta relacja. Jeśli smutek po rozstaniu jest zbyt silny i trwa zbyt długo warto czasem porozmawiać z psychologiem, lub bliskim przyjacielem. Choć to trudne momenty warto to przetrwać i wyciągnąć lekcję na kolejne lata.
  Więcej o tym jak się odkochać dowiesz się z wpisu “Jak się odkochać? Jak zapomnieć o byłym partnerze?

  Zacznij już teraz

  Jeśli czujesz gotowość aby już teraz skutecznie poradzić sobie z rozstaniem, przygotowałem dla Ciebie Profesjonalny 6-etapowy Proces Zmiany – Podnieś Się po Rozstaniu. Proces pozwala pogodzić się ze stratą i odkochać się, a także przygotowuje Cię na to, aby w przyszłości stworzyć nowy, wymarzony związek. Teraz udzielam na niego zniżkę -84% oraz daję gwarancję satysfakcji, abyś sama mogła (sam mógł) doświadczyć na sobie tych skutecznych narzędzi. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w link: chcę się dowiedzieć więcej o tym procesie.

  Podziel się swoją historią i pomóż innym

  Decyzja o rozstaniu bądź próbie odbudowy związku jest jedną z tych najtrudniejszych. Każda taka decyzja niesie za sobą ciężkie konsekwencje. Wpisz poniżej krótką historię Twojego rozstania być może pomoże ona komuś zmienić swoje życie.


  Podziel się: