Jak zapomnieć o byłym, kiedy rozpadł Ci się świat? 

  Jak zapomnieć o byłym? Jak się odkochać?
  Podziel się:

  Skoro tu jesteś, to znaczy, że przeżywasz trudny okres w swoim życiu. Szukasz informacji na temat tego jak poradzić sobie z rozstaniem i jak zapomnieć o byłym. To już połowa sukcesu. Na pewno znasz przyczynę zakończenia się Twojego związku, ktoś Cię zdradził albo rozczarował, jednak zazwyczaj istotą rozstania jest nieodwzajemniona miłość. Wszędzie tam, gdzie jest miłość, związki się nie kończą, a ludzie rozwiązują problemy wspólnie. Podczas rozstania wszystko dzieje się nagle i niespodziewanie jak w filmie akcji. Cyk, pyk i zabili głównego aktora, który przecież fenomenalnie odgrywał swoją rolę. Tak, odgrywał. Tylko odgrywał. Wyobraź sobie albo co gorsza może jesteś w takiej sytuacji: stworzyliście związek, piękny związek i nagle jedna ze stron mówi, to koniec. Ty w tej określonej chwili nawet nie myślisz o tym: Jak pogodzić się z rozstaniem? Jak przeżyć rozstanie? Jak zapomnieć o byłym? Po prostu zwyczajnie rozpada Ci się świat, ale teraz przyszedł czas, żeby poznać odpowiedzi na te pytania, właśnie teraz. Wszystko wydaje się bez sensu, smutek po rozstaniu jest jak tornado, ale nawet ono przestanie w końcu niszczyć. Jeśli przepełnia Cię tęsknota po rozstaniu, czytając dalej, znajdziesz kilka konstruktywnych porad, które pomogą zmienić na lepsze stan Twojego myślenia.

  Jak zapomnieć o byłym? Obróć ból w siłę!

  Jak zapomnieć o byłym? Myślę, że jedyną skuteczną metodą jak zapomnieć o byłym byłoby wymazanie przeszłości, najlepiej za pomocą “magicznego eliksiru”. Jednak takich szybkich i błyskawicznych rozwiązań jeszcze nie odnaleziono, niestety. Poza tym nie zawsze warto zapominać zupełnie o wszystkim, ponieważ każdy przeżyty czas w życiu przyniósł konkretne doświadczenie i naukę. Trzeba zatem oswoić pustkę, ale jednocześnie oczyszczać się z negatywnych emocji, ale to wymaga czasu. Jest zatem takie powiedzenie: “do wesela się zagoi”, ale co robić gdy szykuję się nam rozwód. W związku z tym sama/sam wiesz, że to jak zapomnieć o chłopaku lub dziewczynie nie jest takie proste. Trzeba to przepracować w sobie, a nie ignorować. Co to znaczy? Należy wysnuć konkretne wnioski dla siebie samego. Pomyśl, skoro ktoś Cię brutalnie porzucił, wysadził Cię z samochodu jak pierwszego lepszego pasażera i pojechał sobie swoją własną drogą, to musisz uszanować jego wolę. Trwanie w szczęśliwym w związku nie może opierać się na jednostronnym samozadowoleniu. Nawet jeżeli by ktoś zamknął przejazd, znajdzie się objazd. Jeśli ktoś będzie u Twojego boku na siłę, to nie wróży niczego dobrego.

  Jak zapomnieć o byłym, kiedy nawet nie potrafię i nie wiem jak poradzić sobie z rozstaniem?

  Co zrobić, gdy spotyka nas nieszczęśliwa miłość? Chcesz sobie popłakać, to płacz. Chcesz posiedzieć i posłuchać smutnej muzyki, to się dobijaj. Człowiek jest tylko człowiekiem i potrzebuje odreagować, daj sobie na to przestrzeń. Potem, trzeba o całej sytuacji pomyśleć z perspektywy widza, oczywiście kiedy ochłoną pierwsze emocje, a zapas “wilgoci w oczach” się skończy. Wyobraź sobie, siebie samego trzymającego kurczowo “odchodzącego” za nogę, leżąc na podłodze. Zobacz, czy to nieżałosne? Żałosne! Ot, żałosne rozwiązanie jak się odkochać. Bądź dumny z tego, że dałeś komuś odejść, że choć wszystko Ci zabrał, masz swoją godność i honor. To jest tylko częściowa recepta na to jak zapomnieć o byłym. Wniosek: nakarm swoją ambicję.

  Więcej o tym jak zapomnieć o byłym dowiesz się z wpisu “Jak zapomnieć o byłym?”.

  Zacznij już teraz

  Jeśli czujesz gotowość aby już teraz skutecznie poradzić sobie z rozstaniem, przygotowałem dla Ciebie Profesjonalny 6-etapowy Proces Zmiany – Podnieś Się po Rozstaniu. Proces pozwala pogodzić się ze stratą i odkochać się, a także przygotowuje Cię na to, aby w przyszłości stworzyć nowy, wymarzony związek. Teraz udzielam na niego zniżkę -84% oraz daję gwarancję satysfakcji, abyś sama mogła (sam mógł) doświadczyć na sobie tych skutecznych narzędzi. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w link: chcę się dowiedzieć więcej o tym procesie.

  Podziel się swoją historią i pomóż innym

  Decyzja o rozstaniu bądź próbie odbudowy związku jest jedną z tych najtrudniejszych. Każda taka decyzja niesie za sobą ciężkie konsekwencje. Wpisz poniżej krótką historię Twojego rozstania być może pomoże ona komuś zmienić swoje życie.


  Podziel się: