Podnieś Się Po Rozstaniu - Skuteczny Proces Zmiany

Jak się podnieść po rozstaniu - produkt

Ten proces jest dla Ciebie jeżeli:

  • Chcesz przestać odczuwać nieprzyjemne emocje po rozstaniu (ból, smutek, pustkę, tęsknotę itd.).
  • Chcesz odkochać się, przestać o nim/niej myśleć i ubolewać nad stratą.
  • Chcesz się dowiedzieć co poszło nie tak i stworzyć nowy, lepszy związek w przyszłości.

Co zyskasz:

Wgląd

Pozwolisz dojść do głosu swojej podświadomości, którą dotąd zagłuszałaś. Nauczysz się rozpoznawać swoje myśli i emocje.

Przezwyciężenie problemu

Nabierzesz mocy i gotowości aby nareszcie skonfrontować się ze swoim problemem, zamiast przed nim uciekać.

Eliminacja bólu

Dowiesz się jak eliminować ból emocjonalny po rozstaniu. Otrzymasz technikę na pozbycie się nieprzyjemnych emocji.

Pozytywne wydarzenia

Zaczniesz zwracać uwagę i skupisz się na pozytywnych wydarzeniach w swoim życiu.

Wolność

Przestaniesz zagłuszać "negatywne" emocje np. używkami, gdyż nie będziesz musiał - one same przestaną być natarczywe.

Złe emocje -> dobre

Nauczysz się, że "złe" emocje są tak naprawdę dobre i są po to aby Ci pomóc. Dowiesz się jak z nich korzystać.

Świadomość swoich potrzeb

Dowiesz się czym są niezrealizowane potrzeby i dlaczego są tak ważne. Odkryjesz własne niezrealizowane potrzeby.

Zrozumienie siebie

Zrozumiesz co ważnego ma Ci do przekazania Twój wewnętrzny głos (Twoja podświadomość).

Realizowanie potrzeb inaczej

Odnajdziesz nowe alternatywne możliwości na realizowanie swoich potrzeb. Zastąpisz negatywne sposoby takimi, które będą dla Ciebie korzystne.

Odkrycie ukrytych przekonań

Poznasz swoje ukryte przekonania i sprawdzisz czy oby na pewno są prawdziwe i czy pomagają Ci czy szkodzą.

Zakwestionuj przekonania

Otrzymasz ćwiczenie, na osłabienie i likwidację negatywnych przekonań, które Ci szkodzą.

Skąd te negatywne emocje

Zrozumiesz gdzie leży źródło Twoich negatywnych emocji.

Codzienne przypomnienia

Codziennie otrzymasz od nas wiadomość email z przypomnieniem.

Bycie uważnym

Nauczysz się bycia uważnym, skupienia na tym co się dzieje z Tobą i na własnych myślach. 

Brak powtarzania błędów

Dowiesz się dlaczego wciąż powtarzasz pewne błędy. Zauważysz, że to co się wydarzyło tym razem posiada pewne podobieństwa do wydarzeń z Twojej przeszłości.

Jak kształtujesz relacje

Dowiesz się jak Twój umysł podpowiada Ci w jaki sposób kształtować nowe i istniejące relacje.

Ćw. na uspokojenie myśli

Otrzymasz ćwiczenie, które pozwoli Ci uspokoić myśli a następnie je uporządkować i obserwować.

Ćw. na rozluźnienie się

Otrzymasz ćwiczenie na rozluźnienie i usunięcie negatywnych napięć z ciała i umysłu.

Zmianę perspektywy

Otrzymasz POTĘŻNE ćwiczenie zmniejszające Twoje problemy do minimum i dające Ci odwagę i moc do działania i dokonywania zmian. Jeżeli Twoje problemy Cię przytłaczają, to ta technika jest dla Ciebie na wagę złota.

Jakie masz schematy

Odkryjesz własne nieuświadomione schematy, które są w Tobie a nie masz o nich zielonego pojęcia. Te schematy na poziomie nieświadomym kształtują całe Twoje życie i sprawiają, że np. Twoi partnerzy są w pewnych kwestiach bardzo do siebie podobni.

BONUS: dziennik myśli

Otrzymasz "dziennik myśli", ćwiczenie do wykonywania przez kolejne dni, pozwalające zlokalizować jeszcze więcej schematów w Twoim życiu.

Skuteczny Proces Zmiany

Proces jest przygotowany przez doświadczonego Trenera Zmiany (ponad 20 letnie doświadczenie) i składa się z odpowiednio przygotowanych i dobranych etapów. Każdy kolejny etap będziesz otrzymywać codziennie przez 6 dni na swój adres e-mail. Spokojnie realizuj proces a efekty poczujesz już w trakcie procesu.


Proces jest całkowicie bezpieczny. Opiera się o wiedzę i narzędzia stosowane od wielu lat. To dowodzi ich wysokiej skuteczności. Poznając te techniki sprawisz, że Twoje życie się odmieni a Ty już więcej nie załamiesz się po rozstaniu.

Rozpocznij swoją zmianę już teraz!

Przestań tracić czas i zyskaj nową wiedzę, która może okazać się dla Ciebie przełomowa. Skorzystaj już teraz dowiedz się co robić aby skutecznie podnieść się po rozstaniu.

Jak się podnieść po rozstaniu - produkt

Twórcy Procesu

Piotr Otto

Trener Zmiany, Coach, Hipnoterapeuta

Piotr rozwojem osobistym zajmuje się od ponad 20 lat, co w połączeniu z doświadczeniem życiowym sprawiło, że Piotr jest człowiekiem pełnym zrozumienia i pokory. Najważniejszą intencją oraz misją Piotra jest niesienie skutecznej pomocy innym ludziom. Piotr pracując w różnych nurtach psychologicznych osiągnął poziom ekspercki, a jego metody są w 100% bezpieczne i sprawdzone, stosowane od wielu lat i opisane w literaturze, a także przebadane i rozwijane na uczelniach wyższych. Piotr nie tylko pomaga klientom, również organizuje certyfikowane szkolenia ucząc innych.

Piotr zajmuje się w szczególności częścią merytoryczną i procesową platformy.

Marcin Świgoń

Coach

Trudne doświadczenia życiowe pchnęły Marcina w kierunku rozwoju osobistego i poszukiwania sensu oraz zrozumienia. Marcinem kieruje chęć pomocy innym w trudnych dla nich chwilach, a także pokazania jak ważne jest zrozumienie i przeramowanie ciężkiej sytuacji, w której się znajdujemy. Bo żadna sytuacja nie jest beznadziejna i jest jedynie nauką na przyszłość. Marcin latami poszukiwał narzędzi psychologicznych, które mogłyby mu pomóc. Odnalazł je. I właśnie tymi skutecznymi narzędziami chce podzielić się również z Tobą.

Marcin zajmuje się w szczególności częścią techniczną i technologiczną platformy oraz jej promocją.

Co sprawia, że możemy Ci pomóc? Ogromne, bo ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z klientami 1 na 1 w wydaniu Piotra. Szeroki wachlarz przypadków, w których klienci uzyskali pomoc, w tym również związane z rozstaniem z partnerem: tęsknota, ubolewanie nad stratą, odrzucenie, utrata pewności siebie, niwelacja szkodliwych schematów itd.

Szerokie doświadczenie Piotra, a także nasza chęć pomocy jak największej ilości osób cierpiących po rozstaniu spowodowały, że postanowiliśmy stworzyć unikalny zestaw skutecznych narzędzi. Nazwaliśmy go „Proces Zmiany: Podnieś się po rozstaniu” i właśnie na niego patrzysz. Polecamy go wszystkim, którzy chcą pozbyć się nieprzyjemnych emocji po rozstaniu i przygotować się na nową, tym razem udaną relację. 

Polecam ...Pełen profesjonalizm, w każdym aspekcie.

- Sylwia -

Dzień Dobry. Chciałem się podzielić kilkoma spostrzeżeniami nt własnej terapii. Od kilku lat po rozpadzie wieloletniego związku zmagam się z depresją, przez ostatnie 2 lata praktycznie stale na lekach. Mam za sobą zarówno pobyt w szpitalu psychiatrycznym jak i roczną psychoterapię. Wszystkie konwencjonalne metody działają z niewielkim skutkiem dlatego postanowiłem skorzystać z innych rozwiązań. Przeczytałem na forach, że jednym ze skutecznych środków może być hipnoza. Ponieważ jestem z woj. Zachodniopomorskiego zacząłem szukać rozwiązań w okolicy. Przekopałem się przez internet i znalazłem kilka stron oferujących hipnozę. Wykonałem kilka telefonów na próbę i jedynie rozmowa z P. Piotrem przekonała mnie do podjęcia terapii. Dodatkowo kiedy spojrzałem na stronie na zestaw jego certyfikatów uznałem, że jestem we właściwych rękach. Z początku szło dość opornie ponieważ bałem się hipnozy, jednak już po drugim spotkaniu poczułem zmianę! W początkowej fazie spotkaliśmy się 4 razy w odstępie kilku tygodniowym.Po tych kilku spotkaniach poczułem się lekko jakby ktoś zdjął ze mnie kamień. Kiedy to piszę jest jesień 2018, minął ponad rok. W ciągu tego okresu spotkaliśmy się jeszcze 4 razy i o depresji zapomniałem zupełnie. Nie wiem czy będzie celowe moje polecenie P. Piotra komuś, ale mogę tylko powiedzieć na 100%. Mnie pomogło i kiedy wspomnę sobie siebie sprzed 2 lat czuję, że żyję w lepszym świecie.

- Paweł -

“Proces z Piotrem jest bardzo otwierający i wspierający do zadanego problemu. Piotr słucha i ma mega pozytywną energię. Nurt procesu jest bardzo przemyślany i daje możliwość, doświadczenia i umiejętność poradzenia sobie z założeniami.”

- Emilia -

Etapy Twojej Zmiany

Poniżej znajdziesz zarys etapów, przez które przejdziesz podczas procesu zmiany. Na każdy etap zarezerwowany jest co najmniej 1 dzień. Jeśli będziesz potrzebował(a) na którymś etapie więcej czasu - spokojnie, proces należy realizować w swoim własnym tempie.

01

Zatrzymaj się. Uczy skupienia na swoich myślach, wyciszenia, zatrzymania się na moment i obserwacji. Uważność jest podstawą trwałej i właściwej dla Ciebie zmiany. Otrzymasz opis ćwiczenia prostej techniki medytacyjnej.

02

Usłysz swój wewnętrzny głos. Powoli pozwolisz dojść do głosu swojej podświadomości, która ma Ci do przekazania coś bardzo ważnego. Nauczysz się zauważać i rozpoznawać swoje emocje. Dodatkowo otrzymasz ćwiczenie na rozluźnienie, które pozwoli Ci usunąć negatywne napięcie z ciała i umysłu.

03

Co mówi Twój wewnętrzny głos. Zaczniesz rozumieć co ważnego chce Ci przekazać Twoja podświadomość. Wejdziesz w głąb siebie i poszukasz odpowiedzi dlaczego mówi w taki, a nie w inny sposób.  Dostrzeżesz, że nieprzyjemne emocje są językiem niezrealizowanych potrzeb. Zlokalizujesz swoje niezrealizowane potrzeby. Dodatkowo otrzymasz technikę, dzięki której poczujesz emocjonalną ulgę.

04

Jeżeli to prawda. Zobaczysz jak wiele nieuświadomionych przekonań kryje się w Twoim umyśle i jak mogą negatywnie wpływać na Twoje życie. Otrzymasz narzędzie które pozwoli Ci zakwestionować przekonania, które Ci nie służą. W tym te przekonania, które powodują, że jest Ci ciężko podnieść się po rozstaniu z partnerem. Zrozumiesz gdzie leży źródło Twoich nieprzyjemnych emocji.

05

Wdzięczność. Nauczysz się zwracać uwagę na pozytywne aspekty Twojego życia. Otrzymasz ćwiczenie do regularnego wykonywania, które Ci w tym pomoże. Dowiesz się jakimi uczuciami eliminować ból emocjonalny. Otrzymasz dodatkowo kolejną technikę na pozbycie się nieprzyjemnych emocji.

06

Dlaczego ja. Zastanowisz się co poszło nie tak. Dlaczego to właśnie Ciebie spotkał taki zawód ze strony partnera. Dlaczego znów nie udało się stworzyć wspaniałego i trwałego związku. Otrzymasz dwa ćwiczenia, które pozwolą Ci rozpoznać wzorce zapisane w swojej podświadomości.

Rozpocznij Swoją Zmianę Już Teraz!

Proces oparty jest o skuteczne bezpieczne narzędzia. Opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy z osobami chcącymi poradzić sobie  z rozstaniem, których życie było przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą. Zastosowane narzędzia i techniki spowodowały przełomowe zmiany w ich życiu. Teraz z tych technik możesz skorzystać również Ty, bezpiecznie i spokojnie w zaciszu swojego domu.

Jak się podnieść po rozstaniu - produkt

100%


GWARANCJA SATYSFAKCJI


Wypróbuj Bez Ryzyka!

Masz 3 dni na wypróbowanie czy Proces Ci odpowiada. Jeśli nie – zwrócimy Ci całą wpłaconą kwotę.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy proces jest skuteczny?

Czy proces jest bezpieczny?

Ile czasu w trakcie dnia potrzebuję?

A co jeśli to na mnie nie zadziała?

Copyright 2019, PoRozstaniu.pl

>