Kim jesteśmy i jak możemy pomóc

Kim jesteśmy

Piotr Otto

Trener Zmiany, Coach, Hipnoterapeuta

Piotr rozwojem osobistym zajmuje się od ponad 20 lat, co w połączeniu z doświadczeniem życiowym sprawiło, że Piotr jest człowiekiem pełnym zrozumienia i pokory. Najważniejszą intencją oraz misją Piotra jest niesienie skutecznej pomocy innym ludziom. Piotr pracując w różnych nurtach psychologicznych osiągnął poziom ekspercki, a jego metody są w 100% bezpieczne i sprawdzone, stosowane od wielu lat i opisane w literaturze, a także przebadane i rozwijane na uczelniach wyższych. Piotr nie tylko pomaga klientom, również organizuje certyfikowane szkolenia ucząc innych.

Piotr zajmuje się w szczególności częścią merytoryczną i procesową platformy.

Marcin Świgoń

Coach

Trudne doświadczenia życiowe pchnęły Marcina w kierunku rozwoju osobistego. Marcin interesuje się psychologią oraz coachingiem - w tym kierunku ukończył również studia. Marcinem kieruje chęć pomocy innym w trudnych dla nich chwilach, gdyż wie jak ważne jest merytoryczne wsparcie w chwilach, gdy traci się nadzieję na lepsze jutro. Marcin latami poszukiwał narzędzi psychologicznych, które mogłyby mu pomóc. Odnalazł je. I właśnie tymi skutecznymi narzędziami chce podzielić się również z Tobą.

Marcin zajmuje się w szczególności częścią techniczną i technologiczną platformy oraz jej promocją.

Co sprawia, że możemy Ci pomóc

Ogromne, bo ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z klientami 1 na 1 w wydaniu Piotra. Szeroki wachlarz przypadków, w których klienci uzyskali pomoc, w tym również związane z rozstaniem z partnerem: tęsknota, ubolewanie nad stratą, odrzucenie, utrata pewności siebie, niwelacja szkodliwych schematów itd.

Szerokie doświadczenie Piotra, a także nasza chęć pomocy jak największej ilości osób cierpiących po rozstaniu spowodowały, że postanowiliśmy stworzyć unikalny zestaw skutecznych narzędzi. Nazwaliśmy go „Proces Zmiany: Podnieś się po rozstaniu” i polecamy go wszystkim, którzy chcą pozbyć się nieprzyjemnych emocji po rozstaniu i przygotować się na nową, tym razem udaną relację. 

Idealny moment aby skutecznie podnieść się po rozstaniu jest TERAZ!

Dlatego skorzystaj z okazji nawet -84%*!

* oferta promocyjna ograniczona czasowo ceny wkrótce mogą ulec zmianie

Wybierz opcję najlepszą dla siebie

Proces on-line

Skuteczny proces zmiany on-line do samodzielnego stosowania.

PLN

297 37

 • 6-etapowy proces.
 • Aż 21 niesamowitych korzyści.
 • Przerabiasz kiedy masz czas.
 • Bezpieczny i sprawdzony.
 • 100% gwarancji satysfakcji.
proces vip indywidualny

W pełni zindywidualizowany proces zmiany prowadzony 1 na 1 przez Piotra

PLN

2150 1300*

 • *Koszt został uśredniony, szczegóły w punktach poniżej.
 • Proces prowadzony 1 na 1 przez Piotra.
 • Pierwsza inwestycja to 150 100 PLN (sesja kontraktowa). Celem jest wzajemne zapoznanie i przedstawienie wzajemnych oczekiwań. W tym miejscu zapada decyzja, czy idziecie dalej.
 • Kolejne sesje 500 300 PLN za ok. 60-90 min (płatne pojedynczo).
 • Zazwyczaj potrzeba 3-5 sesji.
 • Sesje prowadzone przez Skype lub na żywo w Szczecinie.

Co mówią klienci

Polecam ...Pełen profesjonalizm, w każdym aspekcie.

- Sylwia -

Dzień Dobry. Chciałem się podzielić kilkoma spostrzeżeniami nt własnej terapii. Od kilku lat po rozpadzie wieloletniego związku zmagam się z depresją, przez ostatnie 2 lata praktycznie stale na lekach. Mam za sobą zarówno pobyt w szpitalu psychiatrycznym jak i roczną psychoterapię. Wszystkie konwencjonalne metody działają z niewielkim skutkiem dlatego postanowiłem skorzystać z innych rozwiązań. Przeczytałem na forach, że jednym ze skutecznych środków może być hipnoza. Ponieważ jestem z woj. Zachodniopomorskiego zacząłem szukać rozwiązań w okolicy. Przekopałem się przez internet i znalazłem kilka stron oferujących hipnozę. Wykonałem kilka telefonów na próbę i jedynie rozmowa z P. Piotrem przekonała mnie do podjęcia terapii. Dodatkowo kiedy spojrzałem na stronie na zestaw jego certyfikatów uznałem, że jestem we właściwych rękach. Z początku szło dość opornie ponieważ bałem się hipnozy, jednak już po drugim spotkaniu poczułem zmianę! W początkowej fazie spotkaliśmy się 4 razy w odstępie kilku tygodniowym.Po tych kilku spotkaniach poczułem się lekko jakby ktoś zdjął ze mnie kamień. Kiedy to piszę jest jesień 2018, minął ponad rok. W ciągu tego okresu spotkaliśmy się jeszcze 4 razy i o depresji zapomniałem zupełnie. Nie wiem czy będzie celowe moje polecenie P. Piotra komuś, ale mogę tylko powiedzieć na 100%. Mnie pomogło i kiedy wspomnę sobie siebie sprzed 2 lat czuję, że żyję w lepszym świecie.

- Paweł -

“Proces z Piotrem jest bardzo otwierający i wspierający do zadanego problemu. Piotr słucha i ma mega pozytywną energię. Nurt procesu jest bardzo przemyślany i daje możliwość, doświadczenia i umiejętność poradzenia sobie z założeniami.”

- Emilia -

Jestem Przemek, mam 29 lat. Od prawie zawsze byłem gruby, będąc obecnie dorosłym mężczyzną moja waga ciała kwalifikuje się do miana otyłości skrajnej (trzeci, ostatni stopień). Liczne próby odchudzania kończyły się efektem jo-jo i to często zwiększając wagę wyjściową. Pomoc dietetyka dała rezultaty, jednak po jakimś czasie znowu tyłem i powiększałem swoją wagę. Pewnego razu narodził się we mnie pomysł skorzystania z pomocy hipnotyzera. Najbliżej mnie znajdowała się Pracowania Zmiany Lifeprogress Pana Piotra Otto. Piotra poznałem na samym początku sierpnia 2018 roku mając wagę ciała 164 kg. Już pierwsze spotkanie zapoczątkowało we mnie pierwsze zmiany, kolejne sesje hipnotyczne pomogły mi stawić czoła mojemu problemowi. Dzięki pomocy, jaką dostałem, zmieniłem się o 360 stopni w każdym aspekcie życia i żywienia. Zmagałem się z kompulsywnym obżarstwem, jadłem bez poczucia głodu i potrzeby, jadłem gdy mi było smutno i źle, nadmierne jedzenie było dla mnie czymś jak robienie sobie nagrody. Z kompulsjami Piotr również mi pomógł, ponadto „zaprogramował” we mnie nowe nawyki żywieniowe. Na temat mojego problemu mógłbym się rozpisywać bez ustanku… Najważniejsze jest to, że po spotkaniach, zwykłych rozmowach i hipnozie moja otyłość przegrywa, a zwycięża nowy ja. Pisząc ta opinię mamy listopad 2018 roku, zaś ja ważę już 152 kg. Może wynik 12 kg w ciągu 3 m-cy nie jest dla kogoś zadowalający i chciałbym lepszych wyników – nic bardziej mylnego. Ja tyłem przez prawie 30 lat i nie da się teraz tego zniwelować w szybszym czasie. Przede mną jeszcze długa droga, ale dzięki pomocy od Piotra Otto jestem na nią przygotowany i wiem, że zwyciężę.

- Przemek -

Uczestniczyłam w indywidualnych sesjach hipnozy. Dały mi one dużo wewnętrznego spokoju, siły. Uwolniły negatywne emocje związane z przerabianym tematem. Hipnoza jest wspaniałym narzędziem, a tu przeprowadzana jest przez doświadczonego profesjonalistę. Efekty jednak nie pojawiły się od razu, ale po ok 2-3 tygodniach. Polecam!

- Justyna -